Hoppa till innehållet

Personal

 

Administration

Sara Forsman

VD / KAM ISO
Sara@nbd.se

Magnus Lundgren

Logistikansvarig
Lundgren@nbd.se

Stina Jansson, fd. Berglund

VD-assistent och administrationsansvarig
Stina@nbd.se

Team leaders

Kajsa Berglund

Teamleader - Inmärkning/Lager

Bo Öhlund

Teamleader - Test/Demontering

Stefan Boman

Teamleader Försäljning/pack
stefan@nbd.se

Säljare

Lars Jansson

Säljare
lasse@nbd.se

Hugo Strålberg

Säljare
hugo@nbd.se

Sven Ussling

Säljare
sven@nbd.se

Daizy Nyberg

Säljare
daizy@nbd.se

Max Forsman

Säljare
max@nbd.se

Produktion

Christer Berg

Elisabeth Berglund

Jan Lastumäki

Joel Nuottaniemi

Johanna Berglund

Johnny Kruuka

Jonny Hjertberg

Jonny Pettersson

Linus Nilsson

Henrik Viinamäki

Therese Jansson

Aliaksei Darashevich

Agnes Lidström

Grundare

Anders Jansson

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Få de senaste nyheterna och erbjudanden av oss.

By Formsmedjan. Powered by Yago